DEPO medicīnas darbiniekiem dāvina 30 000 ziedu sirdi un aicina sabiedrību vakcinēties


Lai kaut uz mirkli uzmundrinātu un iepriecinātu Covid-19 pandēmijas nogurdinātos medicīnas darbiniekus, DEPO kopā ar domubiedriem Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā izveidoja mīlestības un pateicības apliecinājumu – 30 000 ziedu sirdi.

Instalācija tapa septiņu stundu laikā un aicināja “turēties un izturēt” sarežģīto situāciju, vienlaikus  aicinot neizlēmušo sabiedrības daļu vakcinēties.

Šiem vairāk nekā 30 000 ziediem bija jāpriecē cilvēki dzimšanas un vārda dienās, jāsniedz mierinājumu bēdās, jāpalīdz kādam izteikt savu mīlestību, jāizlīdzina domstarpības vai jāsveic kādu, kas devis pasaulei jaunu dzīvību. Esošo ierobežojumu dēļ tas diemžēl nav iespējams. “Tā vietā ar šiem ziediem mēs sakām paldies mediķiem. Ārstiem, medmāsām, sanitāriem, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem, medicīnas studentiem. Visiem, visiem, kas pašaizliedzīgi cīnās par cilvēku dzīvībām. Mēs, DEPO, domās esam kopā ar jums. Vēlam jums izturību, veselību un to, lai pandēmijai ātrāk pienāktu gals!

Paldies visiem, kas palīdzēja īstenot DEPO sirsnīgo pateicību!

Ja arī Tu vēlies atbalstīt medicīnas darbiniekus – vakcinējies!


 
#turās
#DEPOvisslaidarītu