Sīkdatņu politika

Spēkā ar: 17.03.2022.

1. Sīkdatņu apstrāde https://depo.lv un https://online.depo.lv/ tīmekļa vietnē

Apmeklējot https://depo.lv vai https://online.depo.lv/ (turpmāk šajā sadaļā abas kopā – “DEPO tīmekļa vietne”), Jūsu datorā vai citā ierīcē, kuru Jūs lietojat, un kas ir pieslēgta internetam, var tikt ievietotas sīkdatnes (“cookies”).

Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek saglabāti jūsu iekārtas atmiņā. Tas ļauj vieglāk pārskatīt interneta vietni un padara to lietotājam, t.i. Jums, daudz draudzīgāku. Sīkdatnes nesatur informāciju, kas varētu mums ļaut Jūs identificēt. DEPO rīcībā ir vienīgi anonīma informācija, kuru DEPO iekļauj savos analītiskajos ziņojumos, taču tā DEPO neļauj Jūs identificēt. Trešajām personām nav iespējams piekļūt sīkdatnēm.

Atzīmējot „Akceptēt visu” vai “Akceptēt atzīmētos” lodziņā, kas norādīts ienākot DEPO tīmekļa vietnē, Jūs piekrītat, ka DEPO savāc informāciju par DEPO tīmekļa vietnes apmeklējumu izmantojot sīkdatnes, kā to nosaka Jūsu interneta pārlūkprogramma. Jūsu piekrišanas statuss tiek saglabāts sīkdatnē 90 dienas. Ja Jūs nevēlaties, lai sīkdatnes, kas ir saistītas ar DEPO tīmekļa vietni, ir ierakstītas Jūsu datorā vai jebkurā citā ierīcē, kas pieslēgta internetam, tad Jūs nedrīkstat apmeklēt DEPO tīmekļa vietni. Izsmeļošāka informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu ir sniegta, piemēram, tādās vietnēs kā www.allaboutcookies.org.

2. Sīkdatņu funkcija

Sīkdatnes nodrošina sekojošas funkcijas:

 • pilnvērtīgu tīmekļa vietņu darbību;
 • automātisku pieslēgšanos lietotāja kontam;
 • iestatījumu saglabāšanu DEPO tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un starp apmeklējumiem;
 • ātru/drošu DEPO tīmekļa vietnes darbību;
 • DEPO tīmekļa vietnes koplietošanas iespēju ar sociālajiem tīkliem;
 • DEPO tīmekļa vietnes personalizēšanu, kad tai pieslēdzaties, lai palīdzētu jums ātrāk saņemt nepieciešamo informāciju;
 • pastāvīgu DEPO tīmekļa vietnes uzlabošanu ērtākai lietošanai;
 • izvērtēšanu, kuras DEPO tīmekļa vietnes sadaļas vairāk interesē DEPO klientus.

3. Sīkdatņu veidi

Ir divu veidu sīkdatnes — sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs. Tālāk tekstā ir izskaidroti iepriekšminētie jēdzieni, lai Jūs varētu labāk izprast sīkdatņu būtību un to, kādēļ DEPO tās izmanto.

Sesijas sīkdatnes ļauj Jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj Jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas — to darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Pastāvīgas sīkdatnes ir sīkdatnes, kas Jūsu internetam pieslēgtajā iekārtā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni.

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uztur struktūras, kuras administrē mājas lapas uzturētājs.

Trešās puses sīkdatnes uztur citi domēni, kas nepieder https://depo.lv vai https://online.depo.lv/. Trešās puses sīkdatnes, kas var tikt saglabātas Jūsu datorā, telefonā vai planšetdatorā, kad Jūs pārlūkojat DEPO tīmekļa vietni ir Google Analytics sīkdatnes, kas ir paredzētas vietnes uzraudzībai. Šīs sīkdatnes ievāc informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni. DEPO izmanto šo informāciju, lai veidotu atskaites un uzlabotu DEPO tīmekļa vietni. Google Analytics sīkdatnes ievāc un apkopo informāciju anonīmā veidā par apmeklētāju skaitu, piekļuves vietu šai vietnei un DEPO tīmekļa vietnes sadaļas, kas tika pārlūkotas. Šīs sīkdatnes izveidoja Google Analytics. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet http://www.google.com/analytics. Jebkura informācija, kas tika ievākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām, un netiek izmantota citiem mērķiem, kas nav norādīti šajā Sīkdatņu privātuma politikā. DEPO nav ne pieejas sīkdatnēm, ko DEPO tīmekļa vietnē izvietojušas trešās personas, ne to kontroles iespēju, turklāt viņu sīkdatņu izmantošana ir pakļauta viņu privātuma/konfidencialitātes politikām.

Google Analytics sīkdatne paredz iespēju Jums parādīt DEPO interesējošu ziņojumu kādā no citām interneta vietnēm, kurām ir sadarbības līgums ar Google Adwords platformu. Lai atrastu informāciju, kā atcelt tīmekļa vietnes uzraudzību ar Google Analytics, lūdzu, apmeklējiet: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

4. Sīkdatņu grupas

DEPO tīmekļa vietnē tiek izmantotas šādas sīkdatņu klasifikācijas grupas:

 • Nepieciešamās sīkdatnes (DEPO tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanas un pakalpojumu sniegšanas sīkdatnes). Šīs sīkdatnes ir būtiski nepieciešamas DEPO tīmekļa vietnei, lai nodrošinātu lietotājam iespēju pārvietoties un izmantot tīmekļa vietnes iespējas, piemēram, atceroties lapās ievadīto informāciju, kad lietotājs pārlūkprogrammas sesijas laikā pārvietojas starp lapām. Bez nepieciešamajām sīkdatnēm noteikti pakalpojumi DEPO tīmekļa vietnē nevar pastāvēt un DEPO tīmekļa vietne nevar darboties tik labi, kā vajadzētu. Šīs sīkdatnes neapkopo informāciju mārketinga mērķiem vai tāpēc, lai atcerētos, kur esat bijis internetā;
 • Statistikas un veiktspējas sīkdatnes (iekļaujot Google Analytics un Facebook pixel). Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par DEPO tīmekļa vietnes izmantošanu un palīdz uzlabot DEPO tīmekļa vietnes darbību. Piemēram, statistikas sīkdatnes var parādīt, kuras ir visbiežāk apmeklētās lapas, palīdzēt fiksēt DEPO tīmekļa vietnē pastāvējušas grūtības un parādīt, vai reklāma tīmekļa vietnē ir efektīva vai ne. Statistikas sīkdatnes neapkopo informāciju, kas identificē lietotāju personiski, visa šo sīkdatņu savāktā informācija tiek apkopota un ir anonīma.

5. Trešo personu sīkdatnes

DEPO tīmekļa vietnē tiek izmantotas sekojošas trešo personu sīkdatnes:

 • Nepieciešamās sīkdatnes (tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanas un pakalpojumu sniegšanas sīkdatnes):

Nosaukums: Depo.Customer
Mērķis: Sīkdatne nepieciešama lietotāja identificēšanai
Derīguma termiņš: 1 gads

Nosaukums: Depo.Authentication
Mērķis: Sīkdatne nepieciešama lietotāja identificēšanai un autorizēšanai vietnē
Derīguma termiņš: 14 dienas

 • Statistikas un veiktspējas sīkdatnes (iekļaujot Google Analytics un Facebook pixel):

Nosaukums: _ga
Mērķis: Sīkdatne nepieciešama, lai identificētu pārlūku, darbību laika zīmogu un avota vietni, no kuras apmeklētājs nokļuva mūsu vietnē.
Derīguma termiņš: 2 gadi

Nosaukums: _gid
Mērķis: Sīkdatne nepieciešama, lai identificētu pārlūku, darbību laika zīmogu un avota vietni, no kuras apmeklētājs nokļuva mūsu vietnē.
Derīguma termiņš: 24 stundas

Nosaukums: _gat
Mērķis: Sīkdatne nepieciešama, lai paātrinātu vietnes pieprasījuma apstrādi, Ja Google Analytics tiek palaist ar Google Tag Manager palīdzību – šīs sīkdatnes nosaukums būs _dc_gtm_<property-id>.
Derīguma termiņš: 1 minūte

Nosaukums: AMP_TOKEN
Mērķis: Šī sīkdatne satur informāciju, kas var tikt lietota, lai saņemtu klienta identifikācijas informāciju no AMP klienta identifikācijas servisa. Citas iespējamas vērtības var norādīt atteikumu vai informāciju par kļūdu pieprasījumā.
Derīguma termiņš: 30 sekundes līdz 1 gads

Nosaukums: gac_<property-id>
Mērķis: Šī sīkdatne satur informāciju, kas var būt saistīta ar reklāmas kampaņām Google Analytics un Google Ads kontos. Ja neesat liedzis pieeju – Google Ads nolasīs šo sīkdatni.
Derīguma termiņš: 90 dienas

Nosaukums: _fbp
Mērķis: Šī sīkdatne tiek lietota, lai lietotājam pēc šīs vietnes apmeklējuma lietojot Facebook nodrošinātu saistošu reklāmu saturu.
Derīguma termiņš: 2 mēneši 28 dienas 23 stundas 59 minūtes

Trešo personu sīkdatnes https://depo.lv/ tīmekļa vietnē:

 • Nepieciešamas sīkdatnes (tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanas un pakalpojumu sniegšanas sīkdatnes):

Nosaukums: wp-wpml_current_language
Mērķis: Sīkdatne nodrošina lietotāja izvēlētās valodas iestatījumu nākamajā apmeklējuma reizē
Derīguma termiņš: 1 diena

Nosaukums: fr
Mērķis: Šī sīkdatne tiek lietota, lai lietotājam pēc šīs vietnes apmeklējuma lietojot Facebook nodrošinātu saistošu reklāmu saturu, mērītu un uzlabotu reklāmas efektivitāti. Tā veic lapas lietotāja uzvedības mērījumus lapās, kurās ir Facebook spraudnis.
Derīguma termiņš: 3 mēneši

6. Piekrišanas atcelšana un sīkdatņu iestatījumu pārvaldīšana

Nepieciešamo sīkdatņu un darbības sīkdatņu izmantošana ir nosacījums DEPO tīmekļa vietnes lietošanai. Sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt jebkurā laikā savā interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, Jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai atķeksējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus Jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs “iespējas” vai “preferences”. Zemāk Jūs varat atrast dažas noderīgas saites:

Lūdzam ņemt vērā, ka, dzēšot sīkdatnes vai atslēdzot jaunās sīkdatnes, Jums var nebūt iespējams piekļūt noteiktām DEPO tīmekļa vietnes daļām vai funkcijām. Ja Jūs koriģēsit savus sīkdatņu iestatījumus, tas ietekmēs arī citas Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes.

7. IP adreses

Jūsu IP adrese ir numurs, kas piešķirts Jūsu datoram, kad Jūs pieslēdzaties internetam, un no kura Jūs apmeklējat interneta vietnes, t.sk. DEPO mājaslapu www.depo.lv vai https://online.depo.lv/.

8. Jūsu tiesības

Informāciju par Jūsu kā personas datu subjekta tiesībām atradīsiet ir DEPO Privātuma politikā, kas ir pieejama šeit: https://depo.lv/privatuma-politika/.

Šī sīkdatņu politika var tikt grozīta. DEPO ievēro tiesību aktus, kas regulē sīkdatņu izmantošanu.