Top Latvijas spēlfilma
“Jumprava. Lielais notikums.”

DEPO ir kļuvis par ģenerālsponsoru Latvijas spēlfilmai “Jumprava. Lielais notikums.” Filma ir par leģendārās mūzikas grupas “Jumprava” izveidošanu Latvijā 80. gados, kad laika posmā no 1984. līdz 1991. gadam jaunieši, par spīti valstī pastāvošajai kārtībai, caur mūziku cenšas uzrunāt savus domubiedrus un sabiedrību.

Foto: Jānis Spurdziņš

Grupas “Jumprava” četrotni filmā attēlo Gatis Grāvers (Aigars Grāvers), Roberts Vanags (Aigars Grauba), Raimonds Celms (Ainārs Ašmanis) un Rihards Zeļezņevs (Aigars Krēsla).Kā zināms, pirmos gadus grupas pamatsastāvā bija arī Ingus Ulmanis un Aigars Voitišķis, kurus filmā atveido Mārtiņš Kalniņš un Gvido Valters, un divi citi dalībnieki, kurus atveido Rūdolfs Apse (Hermanis Kaminskis) un Jānis Biezais (Māris Jurjāns).

Foto: Jānis Spurdziņš

Filmas režisors ir pats Aigars Grauba. Spēlfilma ir ne tikai par leģendāru rokgrupu un Latvijas vēsturi, bet arī par Aigara dzīvi un muzikālo izaugsmi. Filmā skanēs tā laika nozīmīgākās dziesmas aktieru “dzīvajā” izpildījumā. Lai skanējums būtu maksimāli pietuvināts oriģinālajam, kā konsultanti mēģinājumos piedalās arī leģendārais grupas Jumprava sastāvs.

Foto: Jānis Spurdziņš

Ar nepacietību gaidām filmas pirmizrādi!

Filmas tīzeris

 

#DarāmKopā #DEPOvisslaidarītu #filmajumprava #lielaisnotikums #aigarsgrauba

26.01.2024.