Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “DEPO OPEN 2023” sāksies jūnijā

Jau otro gadu Latvijas čempionāts pludmales volejbolā nesīs “DEPO Open” nosaukumu, sieviešu un vīriešu duetiem par uzvarām posmos un Latvijas meistarsacīkšu medaļām cīnoties Ventspilī, Saulkrastos, Liepājā un Jūrmalā. Latvijas Volejbola federācija kopā ar veikalu DEPO un citiem atbalstītājiem ir gatava sniegt neizmirstamu vasaru, kuras gaitā pirmoreiz tiks noskaidroti arī labākie Baltijas valstu pāri. Ieeja uz visām “DEPO Open” spēlēm būs bez maksas, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt sportisku atmosfēru un labu mūziku.

Vairāk informācijas par “DEPO Open” turnīriem: https://volejbols.lv/pludmale

 

Latvijas čempionāta “DEPO Open ” kalendārs:
2.–4. jūnijs, Ventspils
28.-30. jūnijs, Saulkrasti
28.-30. jūlijs, Liepāja (“DEPO Open” Baltijas čempionāta posms)
24.-26. augusts, Jūrmala (finālposms), Majoru pludmale

Tiekamies pludmalē!

 

#DEPOvisslaidarītu #DEPOopen2023 #volejbolsLV #ģenerālsponsorsDEPO #ģenerālsponsors

19.06.2023.

Par Latvijas čempioniem kļūst Šmēdiņs/Samoilovs un Brailko/Konstantinova

“DEPO Open 2023” Latvijas pludmales volejbola čempionāta fināla posmā Jūrmalā par Latvijas čempioniem kļuva Jānis Šmēdiņs ar Aleksandru Samoilovu (1) ar 2-1 (21:23, 23:21, 15:10) pārspējot Ardi Danielu Bedrīti un Artūru Rinkeviču (2.).

Sievietēm finālā uzvaru svinēja Varvara Brailko un Deniela Konstantinova, kuras ar 2-0 (21:19, 21:18) pieveica Luīzi Annu Skrastiņu un Martu Ozoliņu (3.).

 

Šosezon Latvijas čempionātā “DEPO Open 2023” pludmales volejbolisti sacentās trijos posmos un finālā. Visi posmi tika rīkoti ārpus Rīgas, turpinot aptvert Latvijas reģionus, un visos posmos piedalījās kā vīrieši, tā sievietes. Tāpat kā iepriekšējās sezonās, visos posmos, izņemot finālu, kā viesi bija aicināti piedalīties arī spēlētāji no citām valstīm, jūlija beigās Liepājā Latvijas pludmales volejbola čempionāta ietvaros aizvadot arī noslēdzošo Baltijas meistarsacīkšu posmu.

 

Ar sacensību rezultātiem var iepazīties šeit

 

#DEPOvisslaidarītu #DEPOopen2023 #volejbolsLV #DarāmKopā

10.09.2023.

Latvijas Pludmales volejbola čempionāts DEPO OPEN 2022

DEPO kļūst par Latvijas Pludmales volejbola ģenerālsponsoru un vasarā aicina uz DEPO Open 2022 čempionāta posmiem visā Latvijā!

 

Aicinām ikvienu ģimeni apmeklēt kādu no sešiem čempionāta posmiem visā Latvijā!

 

DEPO OPEN kalendārs:
27.–29. maijs, Ventspils
16.-18. jūnijs, Saulkrasti
8.-10. jūlijs, Cēsis
22.-24. jūlijs, Liepāja
5.-7. augusts, Daugavpils
25.-27. augusts, Jūrmala (finālposms)

 

“Latvijas pludmales volejbola profesionāļi ir atzinuši, ka mūsu pludmales smiltis ir īpašas un tik labu nav nevienā citā laukumā. Mēs vēlamies stiprināt Latviju kā pludmales volejbola lielvalsti, tādēļ esam gandarīti, ka varam atbalstīt atvērto pludmales volejbola čempionātu “DEPO Open”, kur piedalīsies sportisti no dažādām valstīm“, stāsta DEPO mārketinga direktors Rimants Jugans.

 

Turklāt visi seši šovasar ieplānotie posmi būs gan sieviešu, gan vīriešu komandām!

 

 

Ieeja uz visām “DEPO Open” spēlēm būs bez maksas, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt sportisku atmosfēru, labu mūziku un karsējmeiteņu priekšnesumus.

 

 

Vairāk informācijas par “DEPO Open” turnīriem: https://volejbols.lv/pludmale

Gatavojamies neaizmirstamai vasarai un tiekamies pludmalē!
 
#DEPOvisslaidarītu #DEPOopen2022 #volejbolsLV