Rīgā notiks 15. Baltijas Neiroķirurģijas asociācijas kongress

15. Baltijas Neiroķirurģijas asociācijas kongress

Ar veikalu tīkla DEPO atbalstu š.g. 14. – 15. jūnijā Rīgā notiks 15. Baltijas Neiroķirurģijas asociācijas kongress.
 
15. Baltijas Neiroķirurģijas asociācijas kongress ir nozīmīgs ilgtermiņa ieguldījums ne tikai neiroķirurģijas attīstībā un šīs specialitātes pilnveidošanā, bet arī jauno, topošo un esošo neiroķirurgu mācību platforma, kas ir pieredzes apmaiņas, zinātnes sasniegumu un iespēju īstenošanas vieta. Kongress pulcēs neiroķirurgus, neiroonkologus, radiologus, radiācijas onkologus, intervences radiologus, mugurkaula ķirurgus, rezidentus un studentus.
 
Kongresu apmeklēs arī Eiropas Neiroķirurģijas biedrības asociācijas vadītājs Prof. T. Meling un citi viedokļa līderi. Savu dalību kongresā ir apstiprinājuši Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vadošie neiroķirurgi, kā arī latviešu neiroķirurgi, kuri praktizē Austrijā, Vācijā, Beļģijā un ASV.
 
Plašāka informācija par kongresu pieejama šeit– www.bna2024.eu. Plānots, ka kongresā piedalīsies ap 130 – 150 dalībnieku.
 
Kongress ir iespēja studentiem, topošajiem neiroķirurģijas speciālistiem iegūt zināšanas un prasmes specialitātē un paraudzīties plašāk uz šīs specialitātes attīstības virzieniem.
 
Kongresa ieguldījums jaunajos speciālistos nākotnē vainagosies ne tikai ar panākumiem sabiedrības veselības veicināšanā, bet arī zinātnisko sasniegumu jomā.

 

#DEPOvisslaidarītu #BaltijasNeiroķirurģijaskongress #bna2024 #neiroķirurģija #EANS

02.05.2024.