Noris aktīvs filmēšanas darbs pie pašmāju filmas “Tumšzilais Evaņģēlijs”

Foto: Lauris Vīksne

Jau nākamā gada rudenī uz lielajiem ekrāniem nonāks kino gardēžu vidū ļoti gaidītā filma “Tumšzilais Evaņģēlijs”, kas ataino 1990. gadus Latvijas policijā.
“1990. gadi bija patiesi brīnumains laiks. Mainījās varas, un tie bija mežonīgie rietumi tepat pie mums.

Foto: Lauris Vīksne

Jauns, zaļš gurķis dodas mainīt pasauli. Jaunais censonis vārdā Romāns Skulte, uzsākot darbu policijā, cīnās ne tikai ar noziedzniekiem ielās, bet arī ar kolēģiem, policistiem, kuri arī pārkāpj likumus. Viņš cenšas cīnīties ar šo sistēmu, viņš nokļūst iecirknī, kur ierauga visādas, viņaprāt, nepareizas lietas, un viņš cenšas iet pret plūsmu” stāsta filmas ražošanas vadītāja Sintija Andersone.

Foto: Lauris Vīksne

Šajā filmā spēlē neprofesionāli aktieri. Atlasei pieteicās vairāk nekā 7000 cilvēku, no milzīgā gribētāju skaita izdevās atlasīt īstas pērles. Ir arī bijušie un esošie policisti, kas pie reizes konsultē par policijas darba niansēm.
Filmas veidotāju pārstāvis Sergejs Timoņins skaidro, ka pašlaik nofilmēta ir aptuveni puse ainu.

Foto: Lauris Vīksne

Tā kā šī filma tiek veidota bez valsts atbalsta, katrs skatītājs var ielikt savu artavu tās tapšanā, rakstot uz hello@kefstudio.lv un filmas radošā komanda ar jums sazināsies! Vairāk par filmu lasīt šeit

Foto: Lauris Vīksne

#DarāmKopā #tumšzilaisevanģēlijs #ģenerālsponsors #ģenerālsponsorsDEPO #DEPOvisslaidarītu #KEFStudio

30.10.2023.

 

Top ļoti gaidītā filma “Tumšzilais Evaņģēlijs”

Ar ģenerālsponsora DEPO atbalstu top filma “Tumšzilais Evaņģēlijs”. Filmas darbība norisinās 90-to gadu vidū. Jauns kriminālpolicijas izmeklētājs Romāns Skulte sāk strādāt Latvijas policijā. Viņš ir pilns entuziasma un kāres mainīt pasauli un attīrīt to no noziedzības, korupcijas. Kas notiek ar tādu operatīvo darbinieku, kurš ar naivu ideālismu lec iekšā pasaulē? To uzzināsi noskatoties filmu. Filmas pirmizrāde plānojas 2024. gada pirmajā ceturksnī.

Filmas tīzeris:

 

#DEPOvisslaidarītu #ģenerālsponsorsDEPO #ģenerālsponsors #tumšzilaisevanģēlijs

20.06.2023.