Seriāls “Ārčijs un Nellija” jeb kā uzlabot dzīves kvalitāti un nodzīvot līdz 100 gadiem

Ar DEPO finansiālu atbalstu tapis jauns pašmāju seriāls “Ārčijs un Nellija”, kas ar humoru un dzīvesprieku cenšas rast atbildes uz dzīves lielajiem jautājumiem, piemēram, kā uzlabot dzīves kvalitāti un nodzīvot līdz 100 gadiem? 😊

Pirmā sērija Latvijas Televīzijas kanālā LTV1 tiks izrādīta jau uzreiz pēc Ziemassvētkiem šī gada 27.decembrī. Sirsnīgais seriāla stāsts vēsta par diviem vientuļiem senioriem, kas iedvesmo viens otru atrast viņu rimtajā ikdienā jaunus izaicinājumus, kā turpināt gūt prieku.

Daudzsēriju filmā vadošās lomas izspēlē šarmantā aktrise Regīna Razuma un igauņu aktieris Tonu Oja. Filmas režisore un idejas autore Madara Dišlere, scenārija un dialogu līdzautors Edgars Šubrovskis, producente Alise Ģelze.

“Ārčijs un Nellija” veidošana radošajai komandai bija pamatīgs izaicinājums, jo darbs pie seriāla veidošanas tika uzsākts tikai šī gada pavasarī. Kā stāsta filmas producente Alise Ģelze: “Pēc Valsts Kultūrkapitāla fonda piešķirtā finansējuma programmā “Kultūrelpa”, ļoti ātri sapratām, ka ideja ir pārāk ambicioza, lai to būtu iespējams realizēt tik īsā laika posmā, tādēļ esam īpaši priecīgi, ka mūs sadzirdēja un tik ātri projektam pievienojās mūsmāju “Tritone Studio” ar animācijas meistaru Aigaru Gercānu, Igaunijas kopproducenti “Munchausen Film” ar brīnišķīgo aktieri Tonu Oja, Latvijas Televīzija, kā arī pašmāju veikalu tīkls “DEPO”, bez kuru pienesuma mums režisores ieceri nebūtu bijis iespējams realizēt. Manuprāt, šobrīd, kad pasaulē ir tik daudz nezināmā, ir patiesi svarīgi realizēt brīnišķīgas idejas kopīgiem spēkiem.”

Prieks darīt kopā un 27. decembrī skatāmies “Ārčijs un Nellija” pirmizrādi LTV1! #DEPOvisslaidarītu

 

20.10.2021