Cēsu Mazā teātra izrāde
“Garā nedēļas nogale”

Š.g. 9. novembrī pirmizrādi Cēsu Mazajā teātrī piedzīvos kanādiešu autora Norma Fostera komēdija “Ģarā nedēļas nogale”.

Tas ir stāsts par diviem precētiem pāriem, kuri satiekas brīvdienu mājā, lai kopā pavadītu nedēļas nogali. Lai gan draugi ir pazīstami jau daudzus gadus, īsā laika sprīdī atklājas dažādi pagātnes noslēpumi. Sarunām raisoties, mēs uzzinām laika gaitā noklusēto. Izrādās, katram varonim ir kāds nepiepildīts sapnis.

Varoņi lugas gaitā saprot, ka vēl nekas nav zaudēts, un ir īstais laiks būt drosmīgiem un sākt īstenot savu sapni. Komiskiem pārpratumiem mijoties ar smeldzi, autors asprātīgā valodā parāda, cik mēs esam līdzīgi. Mums katram ir ļauts sapņot un cerēt uz labāku dzīvi.

Radošā komanda: Inga Alsiņa- Lasmane, Ilze Liepa, Gatis Gāga un Ivo Martinsons.
Biļetes var iegādāties šeit:

#DEPOvisslaidarītu #Garānedēļasnogale

09.11.2023.

Cēsu mazā teātra izrāde “Sacelšanās”

Š.g. 18. maijā Cēsu mazajā teātrī pirmizrādi piedzīvoja jauniestudējums “Sacelšanās”. Izrādes pamatā ir franču rakstnieka Viljē de Lija-Adāna 19.gs. luga, kuru iestudēja režisors Sergejs Ščipicins ar savu radošo komandu: scenogrāfi, kostīmu mākslinieci Elīnu Valdmani, aktieriem Kasparu Zvīguli un Ilzi Liepu. Tekstu tulkoja Agate Devaijī.

Izrāde ir par vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām, kuras sasniegušas to stadiju, kad viens no iesaistītajiem personāžiem vairs tālāk tā nevar turpināt. Izrāde runā par līdzvērtīgu līdzās pastāvēšanu, par emocionālās vardarbības ietekmi uz attiecībām, par to, cik ļoti cilvēks zaudē cilvēcību, kad nonāk varas un naudas ietekmē.
 

#DEPOvisslaidarītu #sacelšanās

20.06.2023.